Page tree
Skip to end of metadata
Go to start of metadata


Po zalogowaniu do systemu w widoku Kokpitu przy prawej krawędzi ekranu znajdziesz ikonę strzałki, tak jak na ekranie. Kliknij na nią.
Otwarty zostanie zasobnik m.in. z kalendarzem.Poza tradycyjną funkcją informacyjną, kalendarz może wesprzeć organizację i skoordynowanie zajęć w ramach e-kursów z innymi zajęciami/zadaniami wynikającymi z Twojego harmonogramu dnia.

Kliknięcie na dany dzień umożliwia dodanie nowego wydarzenia. A po kliknięciu w oznaczenie miesiąca danego roku lub w wydarzenie (o ile wpisane jest w kalendarzu), zostaniesz przełączona/przełączony do szczegółowego widoku kalendarza.


Jeśli używasz kalendarzy w ramach innych programów (np. Thunderbird, MS Outlook) możesz zaimportować do nich swój kalendarz z platformy eNauczanie w postaci statycznego pliku. Wystarczy wyeksportować kalendarz do pliku (*.ical) - wyżej pokazana opcja Importuj lub eksportuj kalendarze.

Do kalendarza w systemie możesz również zaimportować zewnętrzne kalendarze (ww. opcja Importuj lub eksportuj kalendarze).


Platforma eNauczanie PG obsługuje wyłącznie statyczne pliki kalendarzy. Kalendarza Moodle nie podłączysz więc np. do dynamicznego kalendarza w ramach swojego konta Google.Powiązane artykuły