Page tree
Skip to end of metadata
Go to start of metadata

W tej części znajdują się wszystkie faktury, które zostały wystawione dla Studenta – aby ograniczyć ilość wyników, należy użyć filtrów, które znajdują się powyżej listy z fakturami:


Faktury oznaczone kolorem czerwonym to faktury nieopłacone, które po opłaceniu zmieniają kolor na zielony. Na szaro zaznaczone są faktury, które są skorygowane, np. przy błędnej kwocie na fakturze wystawia się fakturę korygującą i nową fakturę na poprawną kwotę do opłacenia.

Po kliknięciu na numer faktury możemy poznać szczegóły:


Klikając Wygeneruj dane do przelewu wyświetlą się trzy możliwości opłacenia wniosku.  • Wygeneruj druk płatności - zostanie wygenerowany plik pdf z uzupełnionym szablonem do przelewu, który należy wydrukować a następnie wykonać przelew na poczcie lub w oddziale banku,
  • Skorzystaj z serwisu ePłatności - klikając w tę wyświetli się serwis ePłatności, który pozwala na dokonanie natychmiastowej zapłaty. Korzystanie z serwisu wiąże się z dodatkową opłatą zgodną z cennikiem dostawcy usługi.
  • Zeskanuj kod QR do płatności mobilnych - zostanie wygenerowany kod QR, który możemy zeskanować w aplikacji mobilnej swojego banku i wykonać przelew.

Zalecamy dokonywanie opłat za pomocą ePłatności lub przez płatności mobilne, przyśpieszy to czas realizacji np. wydania legitymacji ELS

Istnieje możliwość wykonania jednego przelewu, bilansującego kilka faktur jednocześnie – w tym celu należy w tytule przelewu podać wszystkie numery faktur, rozdzielając je przecinkiem. Należy podawać pełny numer faktury, gdyż umożliwi to automatyczne powiązanie wpływów z należnościami.

Jeżeli chcemy wydrukować fakturę dla siebie lub swojego pracodawcy, musimy najpierw określić płatnika. Domyślnie na fakturze drukowane są dane studenta, możemy jednak wypełniając poniższy formularz umieścić na niej dane firmy.

Po zapisaniu zmian nie będzie możliwości korekty! Faktura będzie możliwa do pobrania po kliknięciu Pobierz fakturę:


Powiązane artykuły