Po zdefiniowaniu programu kształcenia oraz wypełnieniu niezbędnych danych możemy przejść do dodawania nowego kursu. 


Instrukcja krok po kroku

Dodawanie nowego kursu należy zacząć od:

  1. Przejścia w zakładkę Programy kształcenia i wybrać Nowy kierunek kształcenia.

2. Pojawi się nowe okno, w którym należy określić podstawowe informacje dotyczące danego kierunku kształcenia.

3. Uzupełniamy tu takie informacje podstawowe jak:

W przypadku występowania list wyboru, przy których znajduje się symbol dodawania (zielone koło z białym plusem w środku), każdą wybraną wartość z listy należy zatwierdzić poprzez kliknięcie tej ikony „dodawania”. Jeżeli jedynie ustawimy wartość na liście wyboru i nie dodamy jej ikoną dodawania, nie będzie ona brana pod uwagę jako wybrana.

Dzięki temu rozwiązaniu możemy z listy wybrać więcej niż jedną wartość.

Pozostałe pozycje, które należy uzupełnić możemy w tym momencie pominąć i uzupełnić je, jak będą już nam znane konkretne dane.

4.  Wprowadzone dane należy zapisać poprzez użycie przycisku Zapisz, w wyniku czego zostanie utworzony nowy kierunek. W tej chwili kierunek ten jest widoczny zarówno w Programach Kształcenia jak i od strony eDziekanatu. Wszystkie dane, które będziemy w nim wprowadzać będą na bieżąco widoczne dla pracowników Dziekanatu.

5. Po uzupełnieniu i zapisaniu informacji podstawowych pojawią się nowe zakładki do uzupełnienia. Są to:


CN!!!!


Takiego pola należy używać do wpisywania wskazówek (ikona plusa u góry -> inne makra -> wskazówka)Takiego pola należy używać do wpisywania informacji (ikona plusa u góry -> inne makra -> info)

Powiązane artykuły

Powiązane artykuły pojawiają się tu w oparciu o wybrane etykiety. Kliknij, aby edytować makro i dodać lub zmienić etykiety.